Blaze Bayley jeszcze w maju zagra w Olsztynie. Trasa Blaze’a powiązana jest z piętnastoleciem wydania przez niego jego pierwszego solowego albumu „Sillicon Messiah” na setliście nie zabraknie jednak utworów, które Blaze nagrał z Iron Maiden.

Blaze Bayley, były wokalista legendarnego zespołu metalowego Iron Maiden. Blaze nagrał z Iron Maiden dwie płyty: The X Factor (1995) oraz Virtual XI (1998). Po odejściu z Iron Maiden rozpoczął solową karierę. Na scenie Blaze’owi towarzyszyć będą muzycy z formacji Absolva.
Wstęp od godziny 18.00, a start koncertu od 19.00.
Bilety w cenie 40zł (przedsprzedaż)/ 50 zł (w dniu koncertu).

Supporty:
Chainsaw- polski zespół heavy metalowy założony w 1997 w Bydgoszczy. Muzycy koncertowali z największymi gwiazdami sceny metalowej, od Behemotha, przez Vadera, Marduka po Acid Drinkers, Frontside czy Turbo. Chainsaw ma koncie też wiele występów na festiwalach, m.in. na najbardziej znanym festiwalu metalowym na świecie: na Wacken Open Air w 2008 r. – zajmując w światowym finale Wacken Metal Battle 2 miejsce, pokonując 14 znakomitych zespołów z całego świata.

SteelFire – zagrał kilkadziesiąt koncertów na terenie całej Polski, w tym między innymi support pierwszego wokalisty IRON MAIDEN, Paula Di Anno podczas festiwalu DOŁADOWANIE. Grupa otwierała również koncerty takich legend polskiej muzyki jak Turbo, Hey, czy Oddział Zamknięty. Udane występy w kraju otworzyły drogę do pierwszego koncertu za granicą. SteelFire torpedowało fanów na koncercie w Wilnie.