„Czerwone nosy” to spektakl Teatru Jaracza, który na pewno wprowadzi Was w dobry nastrój. Grupa kuglarzy pod przewodnictwem zakonnika Flote zrobi wszystko, żeby na twarzy widza zagościł uśmiech. A my oczywiście im w tym pomożemy. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bilety i gadżety teatralne.

Sztukę napisał Peter Barnes, a reżyserem olsztyńskiej adaptacji jest Janusz Kijowski. Barnes uważa, że śmiechoterapia to najlepsza metoda leczenia wielu chorób. Udowadnia to, pokazując historię trupy klaunów pana Boga, której przewodzi wspomniany Flote. Zakonnik wierzy, że może zwalczyć zarazę za pomocą uśmiechu.

„Czerwone nosy” to słodko-gorzka historia z rewelacyjną grą aktorską, naprawdę zabawnymi dialogami i ciekawymi efektami teatralnymi. „Czerwone nosy” nie tylko bawią, ale też wzruszają.

Spektakl miał swoją premierę w 2014 roku, ale teraz znowu jest grany na deskach teatralnych. Sprawdźcie repertuar i to kiedy są wolne miejsca i wybierzcie się do teatru 🙂 (podpowiadamy – między 20 a 23 stycznia).

0_1415187712_show

Konkurs został rozstrzygnięty

Razem z Teatrem Jaracza przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia na spektakl „Czerwone Nosy” w dniu 22 stycznia (godz. 19). Wygrani dostaną także gadżety teatralne. Wystarczy, że odpowiesz na jedno kreatywne pytanie i zapiszesz się do naszego newslettera.

***

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Dostaliśmy prawie 30 zgłoszeń! Były niesamowite, ale mogliśmy wybrać tylko 2. Zwycięzcy dostali informację mailową. Niedługo kolejne konkursy 🙂