20 lutego 2016 r. (sobota) w Domu Mendelsohna ul. Zyndrama z Maszkowic 2 w Olsztynie o godzinie 15.00 olsztyński klub Toastmasters będzie świętować swoje 2 urodziny.

Toastmasters to międzynarodowa organizacja non- profit zrzeszająca kluby lokalne na całym świecie, w których uczestnicy w czasie spotkań ćwiczą umiejętności komunikacji, przemawiania publicznego i przywództwa. Podczas spotkania odbędą się warsztaty i prelekcje z zakresu samorozwoju i wystąpień publicznych. Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z ideą Toastmasters oraz spróbować swoich sił w wystąpieniach improwizacyjnych. Po spotkaniu zapraszamy na afterparty.

Spotkanie jest nie tylko okazją do uczczenia drugich urodzin jedynego w Olsztynie klubu Toastmasters ale także zaprezentowanie praktycznych korzyści płynących z członkostwa w klubie, przydatnych w niemal każdym aspekcie naszego życia, min. rozwój osobisty w takich obszarach jak komunikacja, przywództwo, budowania pewności siebie oraz możliwość poznania ciekawych ludzi nastawionych na rozwój.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Czym jest Toastmasters?
Toastmasters to przede wszystkim doświadczenie, które zdobywasz jako członek wspierającej się, energicznej i rozwojowej grupy ludzi. Wyjątkowe miejsce, w którym możesz rozwinąć umiejętności przemawiania publicznego, komunikacji z drugą osobą oraz jak dowiedzieć się, jak zainspirować innych i być liderem. Zrzeszamy pozytywnych, ambitnych ludzi, którzy chcą nad sobą pracować, a przy tym świetnie się bawić w przyjaznej atmosferze.


Oto tylko kilka rzeczy, które możesz zyskać, zostając członkiem naszego klubu:
– nauczyć się sztuki wystąpień publicznych,
– nauczyć się radzenia ze stresem, tremą czy krytyką,
– rozwijać i udoskonalać komunikacje,
– poznać ciekawych ludzi ,
– zyskać motywację do zmiany swojego życia!

– poznasz wielu interesujących i inspirujących ludzi