Hey to jeden z najbardziej popularnych zespołów muzycznych w Polsce. W kwietniu, zespół będzie można usłyszeć podczas koncertu Hey Unplugged w hali Urania.

Pierwsza trasa Hey Unplugged z 2008 roku to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny. Bilety na akustyczny Hey wyprzedawały się w mgnieniu oka, a nagrana w trakcie trasy płyta zyskała status potrójnej platyny zgarniając trzy Fryderyki.

Przeczytaj: Koncerty w kwietniu

Koncerty MTV Unplugged mają już swoją silną pozycję w najnowszej historii polskiej sceny muzycznej. Założenie jest bardzo proste – muzycy rockowi, niestroniący od mocniejszych brzmień – wchodzą do kameralnych koncertowych sali lub teatrów – by zaprezentować swój repertuar w akustycznych aranżacjach. Fenomen MTV Unplugged przyciąga jak magnes polską publiczność, dając fanom rodzimego rocka możliwość wysłuchania ich ulubionych kawałków w nietypowym wydaniu. Okazuje się, że polski rock grany Unplugged zyskuje całkiem nową i fascynującą jakość!

Grający nieprzerwanie od 1993 roku, zespół Hey to dziś już legenda polskiej sceny muzycznej. Mimo tylu latach grania, grupa nie boi się muzycznych eksperymentów, utrzymywanych konsekwentnie, w charakterystycznej dla niej grunge’owej stylistyce. Zespół wyróżnia się także niebanalnymi, ambitnymi tekstami śpiewanymi przez – obdarzoną dyskretną charyzmą – Kasię Nosowską. Hey to także znakomite koncerty, utrzymane zawsze na wysokim muzycznym poziomie.

Na koncertach Hey Unplugged publiczność będzie mogła wysłuchać utworów z dwóch najnowszych albumów Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! oraz Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan!.  Na potrzeby tego wydarzenia grupa stworzyła nowe aranżacje swoich piosenek na akustycznych instrumentach.

26.04.2015 r. || Olsztyn || Hala Urania || godz. 19:00

Bilety: 110 zł, 85 zł do nabycia: Hala Urania, sklep muzyczny RockFan, empik oraz w Internecie: eventim.pl, ebilet.pl, biletin.pl, ticketpro.pl, bilety24.pl

 

fot. Agata Sternal / mat. organizatora

fot. Agata Sternal / mat. organizatora