Wysokiej jakości, designerskie i zaawansowane technologicznie. Takie są właśnie fotele masujące, którymi zajmuje się Rest Lords. To jedyna taka firma w Olsztynie i jedna z niewielu w Polsce.
Mowa tu oczywiście o fotelach masujących z najwyższej półki. – Przeglądamy ich ofertę jeżdżąc po targach i wystawach na całym świecie, oglądamy i testujemy setki różnych modeli foteli. Jesteśmy na bieżąco z tym, co jest na świecie i wybieramy. No i wybieramy te najlepsze – tłumaczy Paweł Majer, współwłaściciel firmy.
Firma działa na rynku od 2009 roku. Jej twórcy to olsztyniacy, których pasją są właśnie fotele. Pasję zmienili w swoją pracę, a ich firma stała się czołowym dystrybutorem wysoko jakościowych foteli masujących w Polsce. – gdzie faktycznie działa dosłownie kilka takich firmy. W Olsztynie fotele masujące mamy tylko my – wyjaśnia Majer. –  Zależy nam na zapewnieniu najwyższej jakości wykonania i relaksującego masażu. W domu fotel powinien też odpowiednio wyglądać, wzbogacać jego wnętrze i stać się centrum domowego wypoczynku. No i każdy produkt, który wybieramy dokładnie sprawdzamy i testujemy.
Jakie są oczekiwania klientów? – Potrzebują relaksu i dobrego odpoczynku. Oczywiście zgłaszają się również osoby, które mają problemy z kręgosłupem i potrzebują konkretnych rozwiązań, wtedy doradzany najwyższą półkę – dodaje Paweł Majer.
Fujiiryoki ec2800 - fotele masujące Rest Lords

Fujiiryoki ec2800 – fotele masujące Rest Lords

Fotele masujące – klasa światowa

W ofercie foteli masujących Rest Lords ma trzy marki Fujiiryoki, Tokuyo i Massagio, które oferują 7 modeli foteli masujących. – To najwyższa, światowa półka, a co ciekawe japoński producent Fujiiryoki zaczął produkować fotele masujące jako pierwszy na świecie już w 1954 r. – I postawili sto procent na jakość masażu. Ich fotele są technologicznie bardzo zaawansowane – na przykład, co do milimetra można przestawiać rolki. Mamy 12 poziomów siły masażu i ponad 700 różnych możliwości. Ten fotel na pewno się nie znudzi – przekonuje współwłaściciel firmy.
Tu liczy się tylko Twoje dobre samopoczucie

Produkowany z kolei przez Tokuyo fotel iFancy zapewnia masaż… jak w stanie nieważkości. W dodatku to nie jest typowy fotel masujący – to pierwszy w Polsce fotel w którym można wygodnie odpoczywać bez zażywania masażu. Takie 2-w-1, gdzie jednym ruchem ręki zdejmuje się miękkie poduchy, odsłania masujący podnózek i fotel gotowy jest do masażu – Jest bardzo komfortowy, mięciutki i pasuje mi do salonu… A szczególnie zadowolona jestem z masowania pośladków – przyznaje Ania.

Warto też zwrócić uwagę na Massaggio Esclusivo. Od pierwszego spojrzenia przypomina nam centrum domowego dowodzenia i coś w tym jest. To bardzo zaawansowany fotel wyposażony w najnowsze funkcje takie jak Zero-Wall czy L-Shape. Brzmi enigmatycznie? O wszystkim można dowiedzieć się na stronie Rest Lords.

Mamy więc w Olsztynie firmę, która walczy o czołową pozycję w swojej branży. No i sprowadza do stolicy Warmii i Mazur ciekawe i bardzo dobre jakościowo produkty.
Massaggio Esclusivo - fotele masujące Rest Lords

Massaggio Esclusivo – fotele masujące Rest Lords

Wpis powstał we współpracy z firmą Rest Lords