W październiku do Olsztyna wracają studenci. Wracają też imprezy z muzyką na żywo. Sprawdzamy, jakie koncerty odbędą się w olsztyńskich klubach 🙂

Organizujesz imprezy? Daj znam znać – z chęcią będziemy promować Twoje wydarzenie. Napisz do nas na: info@olsztynzyje.pl.

Klub Amnezja

Klub Amnezja zaczyna październik swoimi… urodzinami! Impreza odbędzie się 4 października, a gościem specjalnym będzie Krzysztof Ścierański (link do wydarzenia). 9 października na scenie w Amnezji wystąpi rockowy zespół CHASSIS (link do wydarzenia). 20 października w klubie swoją muzykę zagra duet Gorzycki/Gruchot (link do wydarzenia).

Nowy Andergrant

W Nowym Andergrancie w październiku wystąpią m.in.: Łydka Grubasa, Kari, Letni Chamski Podryw, Tede, Acid Drinkers, Pokahontaz, Bracia Figo Fagot czy Eldo. Dla siebie znajdą coś zarówno fani rapu, metalu jak i muzyki alternatywnej.

Pełna rozpiska:

1797584_862383817112709_6441894236498863771_n

 Galeria Sowa

Galeria Sowa sezon koncertowy rozpocznie występem grupy Jan Gałach Band. (link do wydarzenia). 3 października w Sowie wystąpi Teatrzyk Piosenki Satyrycznej „Czyści Jak Łza” (link do wydarzenia).

Inne

Na razie nie wiadomo, jakie koncert odbędą się w październiku w Carpenterze, klubie Komin (którego otwarcie ma być wkrótce), Clava Manum. 25 października w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej wystąpi natomiast Mietek Szcześniak. Stałe imprezy muzyczne odbywają się w klubie Tetris.