Po raz kolejny sprawdzamy, jakie koncerty odbędą się w olsztyńskich klubach 🙂

Organizujesz imprezy? Daj znam znać – z chęcią będziemy promować Twoje wydarzenie. Napisz do nas na: info@olsztynzyje.pl.

Klub Amnezja

W Amnezji w lutym odbędzie się wieczór stand-upu, a także walentynkowa impreza. Ale jeśli chodzi o koncerty to możemy liczyć na piękny głos Leny Romul (27.02), a dzień później koncert Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą.

27 – Lena Romul
28 – smkkpm

Nowy Andergrant

W Anderze jak zwykle wiele koncertów. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo będzie trochę zarówno rocka jak i hip-hopu czy reggae. Przede wszystkim już 4 lutego posłuchamy Maćka Balcara. W kolejnych dniach na scenie wystąpią: Scream Maker, Bracia Figo Fagot, B.O.K i Organek.

12 lutego Olsztyn rozrusza zespół Maleo Reggae Rockers. Dzień później usłyszymy Natalię Przybysz, a w Walentynki zagra – Dr Hackenbush. 20 lutego wystąpi Włodi, a w kolejnych dniach – Indios Bravos i Lorein. Miesiąc zakończy trzydniowe koncertowanie – najpierw Hukos Cira, potem koncert dla Mariusza Kwasa, a na koniec Jamal.

04 – Maciek Balcar
05 – Scream Maker
06 – Bracia Figo Fagot
07 – B.O.K
08 – Organek
12 – Maleo Reggae Rockers
13 – Natalia Przybysz
14 – Dr Hackenbush
20 – Włodi
21 – Indios Bravos
22 – Lorein
26 – Hukos Cira
27 – Gramy dla Mariusza Kwasa
28 – Jamal

Komin

Klub znad Łyny szykuje się już 6 lutego na solowy koncert Peji.

6 – Rychu Peja Solufka

OIOM

OIOM to klub, który pojawił się w miejscu Clava Manum. Od razu rozpoczął też dobrym, muzycznym brzmieniem. Przede wszystkim, emocje może wzbudzać koncert Fisz Emado Tworzywo, ale także Chasis i olsztyńskiej kapei Traffic Junky.

12 – Jóga
19 – Fisz Emade Tworzywo
20 – Chasis + Traffic Junky
26 – Adam Wendt Acoustic Set

Revolver

Revolver zapowiedział na razie tylko jeden koncert, działdowskiej kapieli Zielone Ludki.

5 – Zielone Ludki

CEiIK

CEiIK już od jakiegoś czasu udowadnia, że w Jakubowie można posłuchać dobrej muzyki. 20 lutego zagrają tam Enej i Poparzeni Kawą Trzy. Ostatniego dnia miesiąca odbędzie się koncert młodych gwiazd rocka.

20 – Enej i Poparzeni Kawą Trzy
28 – Rock Młodych Gwiazd

Inne

Na razie nie wiadomo, jakie koncert odbędą się w klubie Tetris, Sowie czy Carpenterze.