Showtime (11)

Po raz kolejny sprawdzamy, jakie koncerty odbędą się w olsztyńskich klubach 🙂

Organizujesz imprezy? Daj znam znać – z chęcią będziemy promować Twoje wydarzenie. Napisz do nas na: info@olsztynzyje.pl.

Klub Amnezja

6 listopada w Amnezji wystąpi zespół Puder. Zespół PUDER powstał w lutym, ale już nagrał 6 piosenek, teledysk, 2 nagrania live i cały czas pracuje nad dalszym materiałem.

13 listopada na scenie zaprezentuje się Straight Jack Cat, a dzień później odbędzie się koncert miesiąca. Na scenie wystąpi The Lewis Hamilton Band – bluesowa gwiazda z Wielkiej Brytani.

15 listopada odbędzie się tam Afro Cuban All Stars Fiesta. 20 listopada w Amnezji zagra The Sunlit Earth, a po koncercie odbędą się Powidełka. 21 listopada na scenie zaprezentuje się Bobby The Unicorn.

Miesiąc zakończy andrzejkowy koncert – 3 urodziny Bass Invaders. Na scenie pojawią się Radikal Guru, Don Diego, Luszjano, Rafentaf i Raastep Sound System.

Koncerty w Amnezji:

6.11 – Puder

13.11 – Straight Jack Cat

14.11 – The Lewis Hamilton Band

15.11 – Afro Cuban AllStars Revolution

20.11 – The Sunlit Earth

21.11 – Bobby The Unicorn

29.11 – 3 Urodziny Bass Invaders

Nowy Andergrant

W klubie Nowy Andergrant w listopadzie odbędzie się kilkanaście koncertów. Już 2 listopada zagra tam Hunter. 6 listopada na scenie wystąpi Babu Król, dzień później Paluch i Kali, a na koniec trzydniówki koncertowej koncert da Happysad.

11 listopada odbędzie się koncert Dzicz 2014, podczas którego wystąpi Furia, Witchmaster, Thy Worshiper i Rogi. 12 listopada koncert da tam CeZik i KlejNuty, a 13 – Deiglasoff Band i Cuba de Zoo. W Anderze usłyszymy też Comę (14.11), Pablopavo (15.11), Closterkeller (21.11), Grubsona (22.11), T.Love (23.11). 25 listopada odbędzie się kolejny duży koncert – Blood Mantra Tour. Na scenie wystąpią Decapitated, Thy Disease, Materia i The Sixpounder.

Miesiąc zakończą koncerty Elektrycznych Gitar, VNM i W.E.N.A, Analogs, Farben Lehre, Tides From Nebula i Rebeki.

Galeria Sowa

W Galerii Sowa w listopadzie usłyszymy Damira Halilicia i Igora Modrica (19.11), East Earth Band (12.11). 5 listopada wystąpi tam także Piotr Nalepa.

Komin

W klubie Komin zapowiedziane są na razie tylko dwa koncerty. 7 listopada na scenie wystąpi zespół Boys. 14 listopada w Kominie wystąpi Kaen.

Clava Manum

W Clava Manum zaplanowano jak dotąd tylko jeden koncert. 7 listopada zagra ją tam Carrion i Milczenie Owiec.

Inne

Na razie nie wiadomo, jakie koncert odbędą się w Carpenterze, Stałe imprezy muzyczne odbywają się w klubie Tetris.