O nas

Dawno, dawno temu w nieodległej galaktyce kawiarni uznaliśmy , że naszemu miasto należy się miejsce skupiające fajnych ludzi, którzy tak jak my kochają nasze miasto. 26 lutego 2012 roku ruszył projekt OlsztynŻyje. Zaczynaliśmy, wrzucając krótkie informacje i własne komentarze dotyczące Olsztyna na Facebooku. Dziś jesteśmy również w innych miejscach

…a także, rozwijamy tego bloga. 🙂

Pomyśleliśmy, że czas najwyższy przedstawić się i opowiedzieć kilka słów o sobie.

Marcin – olsztyński słoik, który przyjechał do Olsztyna prawie 7 lat temu. Tak mu się tu spodobało, że postanowił zostać na zawsze. Wielki fan olsztyńskich jezior, pracy w kawiarniach na starówce i poznawania innych ludzi. Poznacie go po tym, że często się uśmiecha i chodzi w kolorowych czapkach.

Jeżeli chcecie z nim pogadać piszcie na marcin@olsztynzyje.pl. Może go odwiedzić także na blogu mrcwojcik.pl

Paweł – fan nowych mediów, świata technologii i przedsiębiorczości. Zapalony kibic inicjatyw lokalnych prowadzonych przez pozytywnych wariatów zmieniających miasto zamiast marudzić. Zakochany we wszystkim co ma w sobie choć pierwiastek stolicy Warmii i Mazur. Właściciel suki. „Psy górą”.

Jeżeli chcecie z nim pogadać piszcie na pawel@olsztynzyje.pl.

Marek – fan nowych technologii, a zarazem najlepszy ojciec swojej córki Michaliny. Zajmuje się promocją firm w Internecie. Miłośnik networkingu, fotografii i wszystkich koncertów Braci Soprano. Lubi klimat olsztyńskiej starówki. Trenuje sztuki walki i bieganie po olsztyńskich pubach. Dbający o linię fan Jam Jama.

Jeżeli chcecie z nim pogadać piszcie na marek@olsztynzyje.pl.

***

Za nieustające wsparcie wielkie podziękowania należą się ekipie z agencji Ideative!

Przez projekt przewinęło się również kilka innych osób, które wspierały nas czasem, wiedzą i doświadczenie.m Dzięki wielkie Aga, Dorota, Piotrek i wszyscy o których zapomnieliśmy 🙂

Jeśli lubisz nasze miasto i masz ochotę się zaangażować. Daj znać!