Fisz Emade Tworzywo, Dawid Podsiadło i Curly Heads czy Anita Lipnicka. To tylko niektóre gwiazdy, które w sierpniu wystąpią na drugiej edycji Olsztyn Green Festival.

W czwartek nad Jeziorem Ukiel odbyła się konferencja zapowiadająca Olsztyn Green Festival, który odbędzie się 14-15 sierpnia. Organizatorzy zapowiedzieli pierwsze gwiazdy i opowiedzieli o niektórych atrakcjach.

– W ubiegłym roku w imprezie wzięło udział około 10 tysięcy osób. Liczymy, że w tym roku bawić się będzie z nami więcej osób – powiedzieli organizatorzy.

Na scenie nad jeziorem wystąpią: Maria Peszek, Fisz Emade Tworzywo, Pablopavo, Julia Marcell, Anita Lipnicka Kamp!, Curly Heads, Natalia Przybysz i Skubas.

Organizatorzy zapowiadają też, że kwestia gwiazdy zagranicznej jest nadal otwarta. Prócz występów artystów, podczas festiwalu odbędzie się mnóstwo imprez towarzyszących, propagujących ekologię i zdrowy tryb życia. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie w jednej ze stref: Co Jest Grane Zone, Water Zone, Green Zone.

Przedsprzedaż biletów rusza 21 maja. Dostępne będą karnety dwudniowe w cenie 40 zł, bilety jednodniowe w cenie 25 zł. Dla dzieci do 12 r. ż. wstęp będzie bezpłatny.  Bilety do nabycia w sieci sprzedaży eBilet.