Promocje, konkursy czy… starcia w CS:GO. Plan imprezy z okazji otwarcia pierwszego salonu x-kom w Olsztynie jest imponujący. Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia!

– Szykujemy mnóstwo atrakcji. Będą promocje, konkursy z nagrodami i starcia w CS:GO. Imprezę napędzą notebooki Acer Predator i smartfony Honor w promocyjnych cenach. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie – zapowiadają przedstawiciele firmy x-kom.

honor

A na to wydarzenie oczekują sami olsztyniacy. I to z dwóch powodów. Pierwszy to możliwość zmierzenia się w turnieju CS:GO. Wszelkie turnieje gamingowe w Olsztynie cieszą się popularnością. Dlatego impreza x-komu może przyciągnąć tłumy, szczególnie młodych graczy. – Startujemy punktualnie o godzinie 10:00. Od tej chwili emocje będą już tylko rosły – mówią organizatorzy wydarzenia. – Będzie strefa dla graczy, w której zapolujecie na wspaniałe nagrody w rozgrywanych turniejach CS:GO.

Druga kwestia to sprzęt i promocje. W Olsztynie jest kilka salonów ze sprzętem, ale x-kom wyróżnia się na rynku polskim.Oprócz salonów stacjonarnych, prowadzą też sprzedaż online. A internauci i olsztyniacy chwalą jakość obsługi. – Zamawiałem u nich laptopa. Doszedł szybko, a cena była najlepsza na rynku – wyjaśnia Marek.

– Cieszę się, bo będzie większy wybór sprzętu w Olsztynie – dodaje Paweł. – I wpadnę zmierzyć się w CS:GO! Jestem fanem tej gry i byłem niedawno na turnieju w Katowicach.

Na imprezie z okazji otwarcia salonu nie zabraknie właśnie promocji związanych ze sprzętem. Tylko 2 kwietnia i tylko w salonie x-kom Olsztyn będziecie mogli kupić Power Bank Lenovo 5000 mAh przeceniony z 99 zł na 19 zł., smartfon Honor 5X za 899 zł. – Dodatkowo wszystkie produkty ze sklepu x-kom w dniach 2-3 kwietnia będzie można nabyć w ratach 0%! – wyjaśniają organizatorzy.

Do otwarcia x-komu można się przygotować i zobaczyć, jakie firma szykuje promocje na ten dzień. Wszystko znajduje się na dedykowanej otwarciu stronie: – http://www.x-kom.pl/l/otwarcie-olsztyn. Impreza z okazji otwarcia salonu odbędzie się 2 kwietnia w Galerii Warmińskiej. Start o 10!

 

// Wpis powstał we współpracy z firmą x-kom.