Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie odsłoniła przed wszystkimi studentami, jak i mieszkańcami Olsztyna pierwsze karty dotyczące Otrzęsin UWM 2015!

Samorząd UWM mocno przepracował okres wakacyjny, gdyż pierwszą ogłoszoną gwiazdą Otrzęsin, będzie wyśmienicie znany olsztyńskiej publiczności zespół Enej, którego najczęściej posłuchać można było na Górce Kortowskiej podczas Kortowiady.

Otrzęsiny UWM potrwają aż trzy dni i odbędą się w dniach 7 – 9 października 2015 roku. Każdy dzień Otrzęsin zaskoczy czymś innym. W środę odbędzie się pierwszy w tym roku akademickim „Coolturalny Student”, po którym nastąpią koncerty gwiazd. W czwartek będziemy mogli posłuchać muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej, będzie to dzień Disco&Dance. Ostatni dzień, czyli piątek minie nam przy dźwiękach muzyki elektronicznej podczas Energy Night.

Miejsce Otrzęsin UWM pozostaje niezmienne od paru lat i podobnie będzie w tym roku. Żacy otrząsać będą się w hali namiotowej, zlokalizowanej na Plaży Kortowskiej. W najbliższych dniach, możecie Państwo spodziewać się kolejnych informacji o Otrzęsinach UWM 2015.