Wraz z końcem sesji poprawkowej nadchodzi czas na powrót wydarzenia jakim jest Warmińsko-Mazurska PoSesja Studencka 2015. Impreza odbędzie się 13 marca w klubie Azymut (ul. Dybowskiego 9 / DS 119 / os. Kortowo / Olsztyn).

– Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na imprezowe podsumowanie minionej sesji zimowej – mówią organizatorzy. – Wyjątkowość naszego wydarzenia polega na tym, że skierowane jest ono do studentów wszystkich uczelni znajdujących się w naszym mieście i województwie w związku z powyższym zapraszamy, tych którzy studiują na uczelniach publicznych jak również prywatnych.

Wszystkie szczegóły dotyczące eventu znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1072774222738716/

Organizatorem wydarzenia jest Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Studentów, które kontynuuje tradycję zapoczątkowaną przez Zrzeszenie Studentów Polskich już ponad 10 lat temu. Początkowo wydarzenie odbywało się pod nazwą „PoSesja Studencka” by z czasem w związku z ogromnym zainteresowaniem zmienić nazwę na „Warmińsko-Mazurska PoSesja Studencka”.

Podczas imprezy odbędzie się konkurs na najlepszego studenta i studentkę sesji zimowej 2015. – Zabierzecie ze sobą wydruki z USOS-a, z pewnością je przeanalizujemy i przyznamy nagrody – dodają organizatorzy. – Pierwsze 10 pań otrzyma też od nas hawajskie naszyjniki.

Specjalnie na czas tego wydarzenia w klubie zostanie zamontowany najmocniejszy laser w Olsztynie. Tego wieczoru za konsolą staną DJ Bury [rezydent – Club Azymut], DJ Hunter [rezydent – Xsensation Club] oraz DJ Recased [rezydent – Xsensation Club & Club Next].

Wstęp na imprezę: Przedsprzedaż: I pula – 5 PLN / II pula oraz przy wejściu – 10 PLN. Liczba biletów na imprezę jest ograniczona. Podczas imprezy obowiązuje selekcja +18!