Szaleństwo. Jednym słowem można określić to, co w sobotę działo się na premierowym otwarciu salonu x-kom w Galerii Warmińskiej. Pierwsze osoby w kolejce ustawiały się na godzinę przed otwarciem! Co ich ściągnęło? Świetna oferta, promocje, konkursy i turniej CS:GO!

Zostało kilka minut do otwarcia salonu, a napięcie w kolejce rosło. Klienci zastanawiali się, czy starczy powerbanków, jak prezentuje się laptop Acer Predator czy w końcu, kto z kim zagra w turnieju. – Przyszedłem na otwarcie, bo są fajne promocje – zdradza Maciek, który w kolejce ustawił się około 9:30. – No i x-kom ma fajny asortyment. Warto się porozglądać, co ciekawego prezentują.

– Ja przyszedłem na turniej CS:GO. Nie mam jeszcze swojego składu, ale może do kogoś dołączę. Chodzi przecież o zabawę – wyjaśnił mi Kamil, licealista z Olsztyna.

Na otwarcie przyjechały osoby nie tylko z Olsztyna, ale też okolic – Olsztynka, Barczewa, a nawet Ostródy. Co więcej, kilka osób na forach pytało, czy ktoś może im zrobić zakupy, bo mają za daleko! Chwilę po godzinie 10 salon wypełnił się klientami. W ciągu zaledwie 20 minut obsłużono… 25 osób. W tym czasie w atrium rozpoczynały się zawody w CS:GO. Jednym z prowadzących był petzoR, którego w popularnej platformie do streamingu gier Twitch obserwuje ponad 12 tysięcy osób. I od samego początku, wszystkie stanowiska były obłożone, a gracze z zacięciem na twarzach walczyli w konkursach o gamingowe myszki i słuchawki!

Sprawdźcie nasze zdjęcia z tego wydarzenia: