Już 4 nowych zawodników zasiliło drużynę Stomilu. Do końca okienka transferowego zostało jeszcze trochę czasu, a olsztyńska drużyna testuje kilku piłkarzy. Wpis będzie aktualizowany.

Przedstawiamy Wam zawodników, którzy będą reprezentować Stomil Olsztyn.

Łukasz Suchocki

fot. Emil Marecki

fot. Emil Marecki

Łukasz Suchocki zaczynał w Jezioraku Iława. Przez 6 lat grał w Olsztynie. Potem dwa sezony spędził w Olimpii Grudziądz i jeden w Chojniczance Chojnice. 28-letni zawodnik wraca po trzech latach do Olsztyna.

wiek: 28 lat
pozycja: pomocnik

Grzegorz Lech

lech

fot. Emil Marecki

Grzegorz Lech wraca do Olsztyna. Zaczynał w sezonie 2000/2001 w drużynie juniorów. Potem przez kilka lat grał w pierwszej drużynie, aż przeszedł do Dolcanu Ząbki, a później do Korony Kielce. W 2012 roku wrócił do Olsztyna, ale po dwóch sezonach przeszedł do Arki Gdynia.

wiek: 32 lata
pozycja: pomocnik

Bartosz Bartkowski

bartkowski

fot. Emil Marecki

Bartosz to kolejny zawodnik, który wraca do Stomilu. Tym razem nie miał jednak daleko, bo ostatnio reprezentował barwy Warmiaka Łukta, a wcześniej Startu Działdowo.

wiek: 20 lat
pozycja: pomocnik

Rafał Kujawa

kujawa

fot. Emil Marecki

Rafał Kujawa to wychowanek ŁKSu. Zaczynał w juniorach, ale szybko przebił się do pierwszej drużyny. Ostatni sezon spędził w GKSie Katowice.

wiek: 27 lat
pozycja: napastnik

 

Odeszli / testowani

Odeszli: Yasuhiro Katō, Naoya Shibamura (Kyoto Sanga), Wołodymyr Kowal (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Łukasz Jamróz, Ihor Skoba, Witalij Berezowśkyj, Tomasz Wełnicki (Zawisza Bydgoszcz), Arkadiusz Mroczkowski (Olimpia Zambrów)

Jak informuje serwis stomil.olsztyn.pl na testach w Stomilu są m.in. Piotr Karłowicz z Arki Gdynia, Igor Biedrzycki ze Znicza Pruszków czy Jarosław Ratajczak z Pogoni Siedlce.